Üye Girişi

Hoşgeldiniz, lütfen giriş yapın

Kayıt ol

En iyi teklif için hazır mısınız
Lütfen bir isim giriniz
Lütfen bir soyisim giriniz
Lütfen bir e-posta adresi giriniz
Bu e-posta adresi zaten kayıtlı bulunmaktadır
Şifreleriniz eşleşmiyor
Lütfen en az 8 karakter olacak bir şifre giriniz

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz ? Endişe etmeyin

Hakkımızda

Sosyal yaşamınıza renk getirecek herşey bu sitede! Sosyal yaşamınız ile ilgili bir çok çeşitliliği bulabileceğiniz www.sosyaliva.com kaliteli spor salonlarının indirimli üyeliklerini ve özel tiyatroların indirimli biletlerini satmaktadır. Amacımız tiyatro salonlarını doldurarak daha fazla kişinin tiyatro zevkini, ruhunu yaşamasını ve yetenekli oyuncularımızın dolu salonlarda oyunlarını sahneleyerek daha fazla kitleye ulaşabilmelerini sağlamak ve herkesin spor yaparak sağlıklı bir birey olmasını, sporu yaşam ritüeli haline getirmesini sağlamaktır.

Sosyaliva.com ödeme işlemleri için PayU sistemini kullanır ve SSL şifreleme ile kredi veya banka kartınızla güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz tarafımızca tutulmamaktadır. Tek çekim ya da 9 taksite kadar taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Sosyal sorumluluk projemiz ile çocukların tiyatro ile tanışması ve tiyatroya alıştırılması hedefleniyor.

Sosyaliva fırsatını satın aldığınızda size gelen e-mail ile fırsatınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra hem sizi hem de işletmeyi arayarak detaylı bilgi vermekteyiz.

Fiş veya faturanızı hizmet aldığınız işletmeden alabilirsiniz.

Bize her zaman info@sosyaliva.com'dan ulaşabilirsiniz.